השוואת מחירים פספורט לפורטוגל

פספורט לפורטוגל הפך לדרך יעילה מאוד להשגת פספורט אירופאי ופתיחת שערי אירופה לישראלים. מדובר בעיקר על ישראלים ממוצא מזרחי (ספרדי) ששורשיהם נעוצים ביהדות ספרד. ממשלות ספרד ופורטוגל חוקקו לפני מספר שנים חוקים המאפשרים ליהודים ממוצא זה לקבל דרכון, מהלך המהווה למעשה קבלת דרכון אירופאי. קבלת פספורט לפורטוגל יעילה במיוחד בגלל התהליך הידידותי יותר דרכו אפשרה ממשלת פורטוגל לקבל את האזרחות. מומלץ לעשות השוואת מחירים פספורט לפורטוגל בין חברות שונות דרכן כדאי לגשת לתהליך.

מדוע בכלל מאפשרת ממשלת פורטוגל קבלת דרכון?

ממשלות ספרד ופורטוגל החליטו לעשות צדק היסטורי עם יהודים הנחשבים צאצאיהם של מגורשי ספרד. קהילת יהדות ספרד המפוארת גורשה ב- 1492 מספרד. רבים ממנה ברחו לפורטוגל אך ב- 1497 גורשו גם ממנה והתמקמו באזורים קרובים כמו צפון אפריקה, יוון, טורקיה, לבנון ואף במדינות באירופה כמו הולנד בה היתה קהילה פורטוגלית גדולה. הצגת הוכחות לממשלת פורטוגל שאכן שורשיכם קשורים למגורשי ספרד תפתח בפניכם אפשרות חדשה להיות חלק מהאיחוד האירופי.

התהליך לקבלת דרכון פורטוגלי

לפני שאתם עושים השוואת מחירים פספורט לפורטוגל כדאי להבין מהו התהליך שלפניו אתם עומדים בכדי להשיג פספורט לפורטוגל. התהליך כולל מספר שלבים: תחילה עליכם לאסוף את כל המסמכים הנדרשים המוכיחים את שאתם אכן זכאים. לאחר מכן יש להגיש את המסמכים לנציגי קהילת יהדות פורטוגל ובמידת הצורך להוסיף מסמכים נוספים. שלב שלישי הוא הגשת הבקשה לממשלה וקבלת אישור הרשויות. השלב האחרון הוא הנפקת תעודת הזהות והדרכון. אין ספק שזהו תהליך מורכב. אם אתם עושים השוואת מחירים דרכון לפורטוגל בין הגשת הבקשה באופן עצמאי לבין הגשת בקשה באמצעות חברה מקצועית, אין ספק כי העבודה עם חברה מקצועית משתלמת יותר.

תנו לחברות מובילות בתחום להוביל את התהליך

בארץ ישנן מספר חברות מובילות המתמחות בנושא הוצאת דרכון פורטוגלי. החברות הן: פספורטים, Passportunity, פספורטינג, איזי פספורט, אירו פספורט. כל החברות ילוו אתכם מתחילת התהליך ועד סופו. כולן מעסיקות משפטנים המומחים בתחום, גנאלוגים שיחקרו היטב את השורשים וימצאו את הקשר גם אם הוא התרופף לאורך הדורות. לכל החברות צוות מקומי שנמצא בקשר עם הקהילה היהודית והרשויות. מומלץ לבצע השוואת מחירים פספורט לפורטוגל בין החברות אך לבחור חברה בעיקר על פי התחושה והרושם שיצרה: מידת הנעימות לשוחח עם נציגיה, הידע שהפגינו, המסירות שהביעו ללכת איתכם לאורך כל הדרך. בכל מקרה מומלץ ביותר לעבור את התהליך הלא סטנדרטי הזה בליווי אנשי מקצוע.