אלה 16 יעדי הנופש המסוכנים ביותר בעולם עבור נשים

קולומביה
קולומביה

טיול בעולם אמור להיות חוויית הנופש המושלמת, לרבוץ על אי בודד או לשוטט ברחובות המוארים של פריז – איפה שלא תשימו את האצבע על הגלובוס אין הרבה סיכויים שתתחרטו. כך לפחות אנשים מניחים כאשר הם מתכננים את החופשה החלומית שלהם אך איש לא רוצה לחשוב על הסכנות האורבות שם בחוץ, במיוחד עבור נשים. נכון, אפשר להירצח, להיאנס, להידרס ומה לא גם בישראל ועדיין, תשמחו לדעת את הנתונים הבאים לפני שאתם מתכננים את חופשת החלומות שלכם.

תקיפות מין, שוד, הטרדות שונות, אלו רק מגוון הזוועות שיחכו לחלק מכן אם תגיעו לאחד היעדים הבאים. כמובן, אין טעם לכלול באופן גורף. הכל עניין סטטיסטי אבל טוב לדעת כדי להיערך בהתאם, כמה שניתן ויהיו כמה מדינות שאולי תוותרו עליהן לאחר קריאת הפוסט הזה.

מדינה אחת שממש אהובה על הישראלים ומסוכן לטייל בה, לפי הדיווחים, היא הודו. אחוזי הפשיעה שם עולים בהדרגה. הטרדות נשים, סימום ואונס זה עניין בשגרה בחלק מהמקומות. כל עשרים דקות בחורה חווה הטרדה מינית בתת היבשת ההודית. מאז 2010 אחוז הפשיעה נגד נשים עלה ב-7 אחוז. ברזיל אולי מדהימה והיי, יצאה משם ג’יזל המדהימה אבל אחוז מקרי האונס במדינה עלה ב-157 אחוז מ-2009 עד 2010. זה קצת יוריד לכן את החשק.

מי שמצביעה על הקשיים הפוטנציאליים והסכנות הצפויות לנשים היא ג’ולי קרוצר, מבעלי אתר טיולים בינלאומי לנשים. “אני מזועזעת מהיחס הלא חברותי ומהסכנות של כמה מדינות כלפי נשים”, אמרה, “ישנן מדינות שלא ניתן להיכנס אליהן כאשה. הרבה אתרי תיירות יודעים את זה ומתעלמים מהעניין. יש הבדל גדול בין לטוס לברזיל או לדנמרק, בואו נהיה לפחות כנים לגבי זה”.

אחד המקומות המסוכנים היא דרום אמריקה. אחוזי הפשעים ביבשת גבוה במיוחד וגם מקרי השוד. הנה דירוג מדינות לפי אחוזי הסכנות עבור נשים:

קולומביה, מקסיקו, פרו, ניו דלהי, אינדונזיה, ארגנטינה, מלזיה, בנקוק, מוסקבה, הפיליפינים, פריז, סיאול, לונדון, בייג’ינג, טוקיו, ניו יורק. לא שזה ישנה לי את החלום לנחות בפריז מתישהו בקרוב.

אודות הכותב

גל מור

גל מור הוא מהמייסדים והעורך הראשי של BeMedia ו"חורים ברשת". גל הוא מאנשי התוכן הוותיקים והבולטים בתחום הדיגיטל. הוא היה כתב המחשבים הראשון של אתר ynet עורך ערוץ המחשבים ומנהל פיתוח התכנים באתר. בשנת 2016 ייסד את Bemedia, פלטפורמת מדיה באמצעות חוכמת ההמונים

Comments

comments

הוסף תגובה

הקליקו כאן כדי להוסיף תגובה

-->
[if lt IE 9]
[if lt IE 9]